Reklamné predmety

Ponuka služieb

Výnimočnosť, unikátnosť alebo jedinečnosť. Každá spoločnosť chce byť osobitou a chce niečo robiť inak ako jej konkurencia. Reklamné predmety sú jedinečnou príležitosťou, ako prezentovať svoju značku, službu či produkt esteticky a efektívne.

Ukážte svoj charakter

Okrem kvality vašich služieb či produktov charakterizuje kvalitu vášho podnikania aj prístup ku klientom. Účinná propagácia biznisu je založená na maličkostiach, ktoré často budujú renomé vašej značky. Reklamné predmety, ktoré si nájdu svoje využitie, sú teda atraktívnym prostriedkom, pomocou ktorého môžete propagovať vašu firmu na úrovni a samotný prístup ku klientovi.

Potenciálneho klienta určite poteší darček v podobe praktického reklamného predmetu, ktorým mu preukážete rešpekt. Nie je tajomstvom, že darček zvyšuje u zákazníka potenciál ďalšieho obchodu. V našej ponuke nájdete praktické i dekoračné reklamné predmety, ktoré vždy splnia svoj účel pri práci alebo vo voľnom čase a odhalia charakter vášho podnikania.

Kreativita, variabilita, kvalita

To je to, čo vám ponúkame my. Bohatý výber reklamných predmetov, ktoré majú široké využitie a umožňujú vám kreatívne využiť ich potenciál. Kvalitné značky, ako Mark Twain, Dunlop, Jamie Oliver, Victorinox, Balmain, André Philippe a mnohé iné, sú dôkazom toho, že aj nám záleží na kvalite, ktorú ponúkame.

Zo skúseností vieme, že značkový tovar, ale aj celosvetovo známe značky, majú najúčinnejší propagačný charakter. Švajčiarske univerzálne nože Victorinox, elegantné oblečenie značky Slazenger či kvalitné guľôčkové perá Mark Twain. Aj to sú reklamné a zároveň darčekové predmety, ktoré dokážu vzbudiť záujem klientov.

Ponuka reklamných predmetov

store.prowix.sk

Nakupujte priamo prostredníctvom nášho e-shopu, kde nájdete kompletnú ponuku našich produktov. Reklamné predmety, ktoré pomôžu vášmu podnikaniu stať sa jedinečným, prezentovať svoju značku, službu či produkt esteticky a efektívne.

store.prowix.sk

Katalóg

Celú našu ponuku reklamných predmetov a ich cenové relácie nájdete v aktuálnom katalógu.

Otvoriť PDF

(Vzhľadom na veľkosť obsahu sa môže súbor dlhšie otvárať)