Webová grafika

Ponuka služieb

Internet hýbe svetom a práve virtuálny priestor sa stáva platformou, kde zohráva efektívny marketing dôležitú úlohu. Webová grafika, resp. webový dizajn je dôležitou súčasťou každého webu, ktorého cieľom je upútať. Zaujať už po prvom kliknutí je veľmi dôležité.

Virtuálny priestor

Rovnako ako sídlo vašej firmy, aj webová stránka musí potenciálneho klienta ohúriť. Zákazník už po pár sekundách strávených na webstránke musí vedieť, čo mu ponúkate. Samozrejme, webová grafika je široký pojem a treba ju pre každého klienta vytvoriť na mieru. Samotná webová lokalita je virtuálnou vizitkou, ktorá prezentuje vaše podnikanie.

Webový dizajn je komplexná zložka, ktorá zahŕňa napríklad dizajn webu, posuvné slidery, bannery, PPC – Pay-Per-Click reklamy, obrázky na sociálne siete, newslettery, ktoré zasielate mailom, online katalógy, manuály či brožúry. Všetko toto je potrebné prispôsobiť aj pre mobilnú platformu a zabezpečiť tak čo najväčší dosah a prilákať budúcich zákazníkov. 

Variabilita a schopnosť reagovať

Webová grafika a materiály vytvorené pre online propagáciu vašej firmy sú v prvom rade určené pre virtuálne prostredie. Samozrejme, letáky, brožúry, katalógy či reklamné bannery možno upraviť aj do takej podoby, aby boli využiteľné aj ako tlačená grafika. Variabilita teda zabezpečí, že pre propagačné účely máte k dispozícii ďalšie reklamné materiály.

Našou úlohou pri tvorbe webovej grafiky nie je len prilákať na vašu stránku návštevníkov, ale urobiť z nich skutočných zákazníkov, ktorí využijú vaše služby alebo si zakúpia produkty. Schopnosť reagovať na potreby zákazníkov prostredníctvom grafických nástrojov je veľmi trendy. Vytváranie aktuálnych reklamných materiálov pre váš web je skvelou vizitkou vášho prístupu k zákazníkovi.